Step Up

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nem az számít, honnan jöttél. Az számít, most hol vagy. Ha szereted a Step Up bármelyik részét. Itt az alkalom, hogy REGISZTRÁLJ! Ez az első Step Up-os szerepjáték!


3 posters

    Holly és családja otthona

    Admin
    Admin
    Admin


    Hozzászólások száma : 75
    Join date : 2011. Feb. 05.

    Holly és családja otthona Empty Holly és családja otthona

    Témanyitás  Admin Szomb. Ápr. 02, 2011 6:37 am

    [Only mods are allowed to see this link]
    Holly Gomez
    Holly Gomez


    Hozzászólások száma : 61
    Join date : 2011. Feb. 14.

    Holly és családja otthona Empty Re: Holly és családja otthona

    Témanyitás  Holly Gomez Kedd Júl. 05, 2011 1:22 pm

    Lassan sétálgatott az utcákon Holly és Ariadne. A lány tényleg nagyon jól érezte magát, és nem hitte volna, hogy a végére ennyire felszabadult lesz. Végül is nem úgy indult, hogy majd ő lesz a táncolók középpontjában, hanem amiatt, hogy egy jót beszélgessen barátnőjével. Viszont, így is nagyon jól szórakozott, és emellett teljes mértékben tudtak csevegni is. Ez a hosszú idő is olyan rövidnek tűnt, hisz el tudták magukat foglalni. Ő úgy érezte, hogy ez volt élete legjobb estéje. Olyan boldog volt, hogy szinte kiugrott a bőréből. Ilyen helyen még nem nagyon járt, hiszen általában a táncos épületeknél nem szokott járni. Kivéve, hogyha ott nem balettot oktatnak. A következő kérdésen pedig elkezdett gondolkodni. Pontos időt nem tud mondani.
    - Nem tudom, hogy hány éves lehettem, de biztos, hogy olyan 10 körüli - felelte mosolyogva, majd tovább mentek a kivilágított utcákon.
    Ariadne Harvelle
    Ariadne Harvelle


    Hozzászólások száma : 40
    Join date : 2011. Feb. 27.

    Holly és családja otthona Empty Re: Holly és családja otthona

    Témanyitás  Ariadne Harvelle Kedd Júl. 05, 2011 2:31 pm

    Nem tudtam, hogy Holly nagymamája milyen messze lakik a klubtól, de mivel elég jól ismertem New York-ot nem féltem attól, hogy esetleg nem találok el onnan Brad bácsi lakásába, így magabiztos léptekkel követtem a lányt a színes, neonfényű, széles és még ilyen későn is hangon nagyvárosi utcákon. Elég jó este volt, és bár amúgy is eljött volna, úgy gondolta, hogy úgy Holly-val és Chris új ismeretségével, Charlotte-tal nem találkozott volna. Valószínűleg a Santiago-ikrekkel töltöttel volna az idejét, és bár úgy is jól szórakozott volna, így ez az estéje nagyin-nagyon jó volt, hiszen megismert és megkedvelt egy igazán aranyos lányt.
    - Az jó - bólogottam a válaszára mosolyogva, miközben befordultunk egy sarkon - Én nagyon későn kezdtem el, vagyis legalább is hozzád képest. Alig 3-4 éve - vallottam be, és vállat vontam. A kezdet nehéz volt, de mára már elég jó vagyok, így nem bánom, hogy olyan váratlanul kellett megismerkednem a tánccal.
    - Milyen messze lakik innen a nagymamád? - érdeklődtem kedvesen.

    Ajánlott tartalom


    Holly és családja otthona Empty Re: Holly és családja otthona

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 5:49 pm